ktvkortrijk©2018 • Privacy Policy • Terms of Use
     

 

Nieuws

 

 

Folder 2019-2020

Download onze folder!

 

 

• Volg onze vereniging op Facebook

 

 

 

 

 

 

KONINKLIJKE TURNVERENIGING KORTRIJK VZW

 

Koninklijke Turnvereniging Kortrijk

 

 

 

Trainers en Hulptrainers

 

Rune Vandenbussche Finike Igodt Lore Comeine Kleuters Kleuterturnen Kleuters Kleuterturnen Kleuters Kleuterturnen meer info rune@ktvkortrijk.be meer info finike@ktvkortrijk.be meer info lore@ktvkortrijk.be

Evelien Goddaer

Stefanie Opsommer

Sil Demuynck

Evelien Goddaer
Stefanie Opsommer
Sil Demuynck

Kleuters

Kleuterturnen

5-6de leerjaar

Toestelturnen meisjes

Jurylid

Competitie

I-C-niveau

+21 jarigen

Volwassenen

Jurylid

Kleuters

Kleuterturnen

Competitie

C en D- niveau

 

 

meer info

 

evelien@ktvkortrijk.be

 

meer info

 

stefanie@ktvkortrijk.be

 

meer info

 

sil@ktvkortrijk.be

Marieke Hennin

Sien Esprit

Kimberley Holvoet

Sien Esprit
Kinmberley

Competitie

I niveau

+21 jarigen

Volwassenen

 

+12 jarigen
Toestelturnen meisjes

Tumbling en Trampoline

1ste-4de leerjaar

Toestelturnen jongens

vanaf 5de leerjaar

Toestelturnen jongens

3de-6de leerjaar

Toestelturnen meisjes

meer info

 

marieke@ktvkortrijk.be

meer info

 

sien@ktvkortrijk.be

meer info

 

kimberley@ktvkortrijk.be

Lies Decoutere

Lieze Mertens

Pascalyn Petit

lies
Lieze Mertens
Pascalyn Petit

+12 jarigen

Toestelturnen

1ste-2de leerjaar

Toestelturnen meisjes

 

Competitie

D niveau

3de-4de leerjaar

Toestelturnen

Total Body Workout

meer info

 

lies@ktvkortrijk.be

meer info

 

lieze@ktvkortrijk.be

meer info

 

pascalyn@ktvkortrijk.be

Julie Vandenberghe

Julie Loridon

Laura Vandenberghe

julie
Julie Loridon
laura

Competitie

1ste-2de leerjaar

Toestelturnen meisjes

1ste-4de leerjaar

Toestelturnen jongens

Kleuters

kleuterturnen

1ste-6de leerjaar

Airtrack en Trampoline

 

meer info

 

julie@ktvkortrijk.be

meer info

 

juliel@ktvkortrijk.be

meer info

 

laura@ktvkortrijk.be

     

Vinciane Lafaut

Nynke Maes

Hanne Kesteloot

vinciane

Competitie

3de-4de leerjaar

Toestelturnen meisjes

1ste-2de leerjaar

Toestelturnen meisjes

meer info

 

vinciane@ktvkortrijk.be

meer info

 

nynke@ktvkortrijk.be

meer info

 

hanne@ktvkortrijk.be

Daan Vandebogaerde

Lisa Staelens

Mélanie Hélin

Daan

+21 jarigen

Volwassenen

 

Kleuters

Kleuterturnen

 

5-6de leerjaar

Toestelturnen meisjes

meer info

 

daan@ktvkortrijk.be

meer info

 

lisa@ktvkortrijk.be

meer info

 

melanie@ktvkortrijk.be

Rune Vandenbussche

 

Lore Comeine

 

Lore

 

 

Kleuters

Kleuterturnen

Kleuters

Kleuterturnen

Kleuters

Kleuterturnen

meer info

 

rune@ktvkortrijk.be

meer info

 

finike@ktvkortrijk.be

meer info

 

lore@ktvkortrijk.be

     
Hélène Lafaut
 
Vervangers
 

 

 

Celine Coeck

Shelsey Vuylsteke
Evelyne Petit

Jochen Lezy

 

     

1ste-6de leerjaar

Airtrack en Trampoline

   

meer info

 

helene@ktvkortrijk.be

   
     

 

 

 

Bestuur

 

 

Voorzitter:

Evelien Goddaer

evelien@ktvkortrijk.be

 

Secretaris:

Stefanie Opsommer

stefanie@ktvkortrijk.be

 

Financieel beheerder

Sil Demuynck

sil@ktvkortrijk.be

 

Algemeen bestuurslid

Marieke Hennin

marieke@ktvkortrijk.be

 

Algemeen bestuurslid

Marieke Hennin

Sien@ktvkortrijk.be